Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asus P8Z77-I DELUXE/WD Intel Rapid Storage Technology Driver 11.

Asus P8Z77-I DELUXE/WD Intel Rapid Storage Technology Driver 11. to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Intel.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 318
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Intel_RAID_V11101006_V115...
Asus P8Z77-I DELUXE/WD Intel Rapid Storage Technology Driver 11. jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Intel.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Asus P8Z77-I DELUXE/WD Intel Rapid Storage Technology Driver 11., posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Gigabyte GA-Z77M-D3H (rev. 1.1) Intel Management Engine Interfac czy Brother MFC-7460DN Printer Uninstall Tool 1.0.10.0. Aplikacja Asus P8Z77-I DELUXE/WD Intel Rapid Storage Technology Driver 11. może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.