Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asus P8Z68 DELUXE/GEN3 PC Diagnostics Utility 1.1.9

Asus P8Z68 DELUXE/GEN3 PC Diagnostics Utility 1.1.9 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Asus.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 580
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Asus
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: PC_Diagnostics_V119.zip
Asus P8Z68 DELUXE/GEN3 PC Diagnostics Utility 1.1.9 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Asus.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Asus P8Z68 DELUXE/GEN3 PC Diagnostics Utility 1.1.9, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Samsung NP530U4BI Series 5 Easy Display Manager Software 3.2.3.1 lub Lenovo ThinkCentre M58 Intel Management Engine Firmware Update T. Asus P8Z68 DELUXE/GEN3 PC Diagnostics Utility 1.1.9 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.