Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asus P8P67 (REV 3.1) AI Suite II Patcher

Asus P8P67 (REV 3.1) AI Suite II Patcher jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Asus.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 504
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Asus
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: AI_Suite_II_Patcher.zip
Asus P8P67 (REV 3.1) AI Suite II Patcher to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Asus.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite L450 Synaptics Touchpad Driver 13.2.6.1 for Wi i Gigabyte GA-D525TUD (rev. 1.4) Intel Display Driver 7.14.10.2124. Kod programu Asus P8P67 (REV 3.1) AI Suite II Patcher został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.