Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASUS P8H77-I BIOS 0904

ASUS P8H77-I BIOS 0904 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Asus.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 783
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Asus
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: P8H77-I-ASUS-0904.zip
ASUS P8H77-I BIOS 0904 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Asus.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić MSI 970A-G46 BIOS 1.0 i Gigabyte GA-Z77X-UD5H (rev. 1.0) Atheros LAN Driver 2.1.0.7. ASUS P8H77-I BIOS 0904 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.