Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asus P8H61 EVO BUpdater Utility 1.22

Asus P8H61 EVO BUpdater Utility 1.22 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Asus.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 278
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Asus
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: BUPDATER122.zip
Asus P8H61 EVO BUpdater Utility 1.22 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Asus.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gigabyte GA-A55M-DS2 (rev. 2.0) Realtek Audio Driver 6409 i Lenovo ThinkCentre A30 Access Hotkey Driver 3.3.0.1. Programiści Asus zadbali, by Asus P8H61 EVO BUpdater Utility 1.22 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.