Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asus P8B75-M LE LucidLogix Virtu MVP Wizard 1.00.09

Asus P8B75-M LE LucidLogix Virtu MVP Wizard 1.00.09 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy LucidLogix.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 318
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: LucidLogix
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: LucidWizard_V10009_Win7.z...
Asus P8B75-M LE LucidLogix Virtu MVP Wizard 1.00.09 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki LucidLogix.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Asus P8B75-M LE LucidLogix Virtu MVP Wizard 1.00.09, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów ColorPlus PDF Printer Driver czy Samsung NP900X3A Series 9 Intel Display Driver 8.15.10.2462 for . Asus P8B75-M LE LucidLogix Virtu MVP Wizard 1.00.09 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.