Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asus Maximus V Formula/ThunderFX Intel Rapid Storage Technology

Asus Maximus V Formula/ThunderFX Intel Rapid Storage Technology są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 419
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: IRST_V11101006_XPWin7.zip
Asus Maximus V Formula/ThunderFX Intel Rapid Storage Technology to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Asus Maximus V Formula/ThunderFX Intel Rapid Storage Technology , posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Samsung NP530U4BI Series 5 Touchpad Driver 2.5.0.0 for XP czy TP-LINK TL-WN821N Wireless Adapter Driver V2_081224. Aplikacja Asus Maximus V Formula/ThunderFX Intel Rapid Storage Technology może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Stabilne wersje Asus Maximus V Formula/ThunderFX Intel Rapid Storage Technology

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.