Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asus Maximus V Formula Intel Rapid Storage Technology Driver 11.

Asus Maximus V Formula Intel Rapid Storage Technology Driver 11. to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 464
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Intel_Z77_IRST_V11501184_...
Asus Maximus V Formula Intel Rapid Storage Technology Driver 11. są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Asus Maximus V Formula Intel Rapid Storage Technology Driver 11. to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Toshiba Satellite L670 Supervisor Password Utility 1.62.0.6 for , czy Lenovo ThinkPad Edge 13 Intel WLAN (11bgn) Driver 13.04.0000 for. Programiści INTEL zadbali, by Asus Maximus V Formula Intel Rapid Storage Technology Driver 11. były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.