Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asus Maximus V Extreme Mem TweakIt Utility 1.01.7

Asus Maximus V Extreme Mem TweakIt Utility 1.01.7 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Asus.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 823
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Asus
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: MemTweakIt_V1017_XPWin7.z...
Asus Maximus V Extreme Mem TweakIt Utility 1.01.7 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Asus.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Asus Maximus V Extreme Mem TweakIt Utility 1.01.7, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Asus RT-N66U Wireless Router Firmware 3.0.0.3.162 lub Toshiba Satellite L650 Realtek Card Reader Driver 6.1.7600.30111. Aplikacja Asus Maximus V Extreme Mem TweakIt Utility 1.01.7 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.