Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 BIOS 3501

ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 BIOS 3501 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Asus.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 282
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Asus
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: MAXIMUS-IV-GENE-Z-GEN3-AS...
ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 BIOS 3501 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Asus.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ASRock H61M-VS3 Realtek LAN Driver 5790 for XP i Brother MFC-8950DW Printer BR-Script Driver 1.2.0 x64. ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 BIOS 3501 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.