Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asus M2A-MVP ATK0110 Driver

Asus M2A-MVP ATK0110 Driver jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Asus.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1086
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Asus
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: MB_WIN7_ATK.ZIP
Asus M2A-MVP ATK0110 Driver są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Asus.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Asus M2A-MVP ATK0110 Driver to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby MSI Wind Top AP2000 WLAN Driver 2010.1.129.2010, czy Brother HL-4570CDW BRAdmin Light Software 1.21.0001. Asus M2A-MVP ATK0110 Driver poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.