Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asus K73TK Notebook Keyboard Filter Utility 1.0.0.3

Asus K73TK Notebook Keyboard Filter Utility 1.0.0.3 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy ASUS.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 453
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ASUS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: KB_Filter_Win7_64_Z1003.z...
Asus K73TK Notebook Keyboard Filter Utility 1.0.0.3 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy ASUS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Asus K73TK Notebook Keyboard Filter Utility 1.0.0.3, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Toshiba Satellite L555D Touchpad On/Off Utility 1.62.0.5 for XP czy Gigabyte GA-E350N-USB3 (rev. 1.0) Realtek LAN Driver 5.792.1208.. Asus K73TK Notebook Keyboard Filter Utility 1.0.0.3 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.