Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asus ET1611PUT Wireless Driver 7.7.0.509 for XP

Asus ET1611PUT Wireless Driver 7.7.0.509 for XP to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki OTHER NETWORK CARDS.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 505
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: OTHER NETWORK CARDS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: WLAN_WinXP_Z770509.zip
Asus ET1611PUT Wireless Driver 7.7.0.509 for XP to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy OTHER NETWORK CARDS.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Asus ET1611PUT Wireless Driver 7.7.0.509 for XP to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Lenovo ThinkCentre M51e Flash BIOS 2FKT25A, czy ColorPlus PDF Printer Driver. Programiści OTHER NETWORK CARDS zadbali, by Asus ET1611PUT Wireless Driver 7.7.0.509 for XP były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.