Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asus Eee Pad Transformer TF101G Firmware 9.2.2.4(CN)

Asus Eee Pad Transformer TF101G Firmware 9.2.2.4(CN) to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy ASUS.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 506
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ASUS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: CN_epaduser9_2_2_4UpdateL...
Asus Eee Pad Transformer TF101G Firmware 9.2.2.4(CN) jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki ASUS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Asus Eee Pad Transformer TF101G Firmware 9.2.2.4(CN) to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby HP Pavilion HDX9302TX Intel Matrix Storage Manager Driver 7.8.0., czy Lenovo ThinkPad Edge E130 Intel HD Graphics Driver 8.15.10.2778 . Programiści ASUS zadbali, by Asus Eee Pad Transformer TF101G Firmware 9.2.2.4(CN) były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.