Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asrock Z77E-ITX Intel Smart Connect Utility 1.0.6

Asrock Z77E-ITX Intel Smart Connect Utility 1.0.6 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 603
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SmartConnectv1.0.6.zip
Asrock Z77E-ITX Intel Smart Connect Utility 1.0.6 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Asrock Z77E-ITX Intel Smart Connect Utility 1.0.6, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Asrock Fatal1ty Z77 Professional-M AppCharger Utility 1.0.5 czy Lenovo ThinkCentre A51 TSST TS-H352 Firmware IB02 for XP/Vista. Programiści INTEL zadbali, by Asrock Z77E-ITX Intel Smart Connect Utility 1.0.6 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.