Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asrock Z77E-ITX Intel Rapid Start Utility 1.0.5

Asrock Z77E-ITX Intel Rapid Start Utility 1.0.5 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 275
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: RapidStartv1.0.5.zip
Asrock Z77E-ITX Intel Rapid Start Utility 1.0.5 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Asrock Z77E-ITX Intel Rapid Start Utility 1.0.5, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania HP G5042EA Notebook Conexant Audio Driver 3.30.0.52 A for XP64 lub ColorPlus PDF Printer Driver. Programiści INTEL zadbali, by Asrock Z77E-ITX Intel Rapid Start Utility 1.0.5 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.