Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asrock Z77 Pro3 Instant Boot Utility 1.29

Asrock Z77 Pro3 Instant Boot Utility 1.29 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 285
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: InstantBoot1.29_2.zip
Asrock Z77 Pro3 Instant Boot Utility 1.29 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Asrock Z77 Pro3 Instant Boot Utility 1.29, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. HP G5042EA Notebook Conexant Modem Driver 7.61.00.00 C for Vista czy ColorPlus PDF Printer Driver. Asrock Z77 Pro3 Instant Boot Utility 1.29 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.