Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asrock Z77 OC Formula Rapid OC Utility 1.0.5

Asrock Z77 OC Formula Rapid OC Utility 1.0.5 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy ASRock.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 338
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ASRock
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: RapidOCv1.0.5.zip
Asrock Z77 OC Formula Rapid OC Utility 1.0.5 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma ASRock.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Asrock Z77 OC Formula Rapid OC Utility 1.0.5, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. HP Pavilion HDX9222TX Hitachi HDD Firmware C40A/80A czy Lenovo ThinkCentre Edge 92 ACPI Device Driver 1.0.0.6. Aplikacja Asrock Z77 OC Formula Rapid OC Utility 1.0.5 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.