Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASRock Z77 Extreme6/TB4 BIOS 1.70

ASRock Z77 Extreme6/TB4 BIOS 1.70 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Asrock.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 268
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Asrock
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Z7720Extreme6TB41.70WIN.z...
ASRock Z77 Extreme6/TB4 BIOS 1.70 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Asrock.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ASRock H71M-DGS Intel Smart Connect Utility 1.0.6 Beta for Windo i Lenovo ThinkPad Edge E130 BIOS Update 2.06 for Windows 8. Kod programu ASRock Z77 Extreme6/TB4 BIOS 1.70 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.