Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asrock Z77 Extreme4 BIOS 2.10

Asrock Z77 Extreme4 BIOS 2.10 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Asrock.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 550
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Asrock
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Z7720Extreme42.10ROM.zip
Asrock Z77 Extreme4 BIOS 2.10 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Asrock.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Asrock Z77 Extreme4 BIOS 2.10 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Toshiba Satellite L850D HDD/SSD Alert Utility 3.1.64.12 for Wind, czy Gigabyte GA-X58A-OC (rev. 1.0) Intel RSTe Driver 1.2.0.1010. Kod programu Asrock Z77 Extreme4 BIOS 2.10 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.