Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASRock Z77 Extreme11 Etron USB 3.0 Driver 0.111 for Vista/Window

ASRock Z77 Extreme11 Etron USB 3.0 Driver 0.111 for Vista/Window to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Others.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 534
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Others
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: USB3_Etron_Win7-64_Win7_V...
ASRock Z77 Extreme11 Etron USB 3.0 Driver 0.111 for Vista/Window jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Others.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Biostar Hi-Fi A85W Ver. 5.x Multi-Channels Calibration Utility 1 i Fujitsu LIFEBOOK A1110 Toshiba Bluetooth Driver 6.00.10(F) for V. ASRock Z77 Extreme11 Etron USB 3.0 Driver 0.111 for Vista/Window poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.