Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASRock X79 Extreme3 BIOS L1.91G Beta

ASRock X79 Extreme3 BIOS L1.91G Beta to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Asrock.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 217
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Asrock
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: X7920Extreme3L1.91GROM.zi...
ASRock X79 Extreme3 BIOS L1.91G Beta są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Asrock.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz ASRock X79 Extreme3 BIOS L1.91G Beta, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Asus K73SM Notebook Fast Boot Utility 1.0.9 lub Sony KDL-22BX320 BRAVIA HDTV Firmware 2.27xxx for Mac OS. ASRock X79 Extreme3 BIOS L1.91G Beta poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.