Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asrock Q77M vPro Instant Boot Utility 1.29

Asrock Q77M vPro Instant Boot Utility 1.29 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma ASRock.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 454
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ASRock
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: InstantBoot1.29.zip
Asrock Q77M vPro Instant Boot Utility 1.29 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy ASRock.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Asrock Q77M vPro Instant Boot Utility 1.29, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Biostar TZ77XE4 Ver. 5.x Intel Chipset Driver 9.3.0.1019 czy ColorPlus PDF Printer Driver. Asrock Q77M vPro Instant Boot Utility 1.29 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.