Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asrock H77M-ITX THX TruStudio Utility 1.00.01

Asrock H77M-ITX THX TruStudio Utility 1.00.01 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy THX.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 444
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: THX
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: TruStudio_Win7-64_Win7_Vi...
Asrock H77M-ITX THX TruStudio Utility 1.00.01 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy THX.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Oprócz Asrock H77M-ITX THX TruStudio Utility 1.00.01, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Gigabyte GA-H77-D3H-MVP (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID Preinst lub Toshiba Satellite Pro A300D Conexant Sound Driver 4.98.6.61 for . Asrock H77M-ITX THX TruStudio Utility 1.00.01 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.