Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asrock H77 Pro4/MVP THX TruStudio Utility 1.00.01

Asrock H77 Pro4/MVP THX TruStudio Utility 1.00.01 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy THX.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 280
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: THX
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: TruStudio_Win7-64_Win7_Vi...
Asrock H77 Pro4/MVP THX TruStudio Utility 1.00.01 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki THX.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Asrock H77 Pro4/MVP THX TruStudio Utility 1.00.01, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. NVIDIA GeForce FX 5200 czy AMD Catalyst 12.2 OpenCL 1.2 Beta Driver for Vista/Windows 7. Asrock H77 Pro4/MVP THX TruStudio Utility 1.00.01 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.