Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asrock H67M-ITX BIOS 2.10

Asrock H67M-ITX BIOS 2.10 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Asrock.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 327
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Asrock
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: H67M-ITX2.10ROM.zip
Asrock H67M-ITX BIOS 2.10 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Asrock.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Asrock H67M-ITX BIOS 2.10, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Biostar T77 Ver. 5.x ITE Infrared Driver 5.1 for Windows 7 czy Intel HD Graphics Driver 15.26.8.2696 for Windows 7. Aplikacja Asrock H67M-ITX BIOS 2.10 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.