Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asrock H61M-VS R2.0 BIOS 2.40

Asrock H61M-VS R2.0 BIOS 2.40 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Asrock.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 361
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Asrock
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: H61M-VS2.40ROM.zip
Asrock H61M-VS R2.0 BIOS 2.40 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Asrock.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Asrock H61M-VS R2.0 BIOS 2.40, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite A660 Intel Rapid Storage Technology Driver 10. czy Brother MFC-J280W Add Printer Wizard Driver 1.07 x64. Aplikacja Asrock H61M-VS R2.0 BIOS 2.40 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.