Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asrock H61M-VS BIOS 2.40

Asrock H61M-VS BIOS 2.40 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Asrock.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 368
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Asrock
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: H61M-VS2.40ROM.zip
Asrock H61M-VS BIOS 2.40 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Asrock.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Asrock H61M-VS BIOS 2.40, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Toshiba Satellite A300D ATI Display Driver 8.634.1 for Windows 7 czy Toshiba Satellite A350 Flash Cards Support Utility 1.58.0.2C for. Asrock H61M-VS BIOS 2.40 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.