Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASRock H61M-GS Intel Rapid Start Driver 2.1.0.1002 Beta for Wind

ASRock H61M-GS Intel Rapid Start Driver 2.1.0.1002 Beta for Wind to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Intel.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 254
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: RapidStart_Win8-64_Win8v2...
ASRock H61M-GS Intel Rapid Start Driver 2.1.0.1002 Beta for Wind są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Intel.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

ASRock H61M-GS Intel Rapid Start Driver 2.1.0.1002 Beta for Wind jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Asus K73SD Notebook Elantech Touchpad Driver 8.0.5.1 czy Intel Embedded Media and Graphics Driver 1.15 for XP. Kod programu ASRock H61M-GS Intel Rapid Start Driver 2.1.0.1002 Beta for Wind został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.