Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASRock H61DE/SI XFast RAM Utility 2.0.28

ASRock H61DE/SI XFast RAM Utility 2.0.28 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy ASRock.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 261
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ASRock
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: XFastRAMv2.0.28.zip
ASRock H61DE/SI XFast RAM Utility 2.0.28 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma ASRock.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz ASRock H61DE/SI XFast RAM Utility 2.0.28, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów EVGA nForce 610i/e-7050 Intel RAID Driver 9.92 for Vista64 czy Lenovo ThinkPad L512 Integrated Camera Driver 1.0.1.9. Kod programu ASRock H61DE/SI XFast RAM Utility 2.0.28 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.