Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASRock FM2A75 Pro4-M BIOS L1.62 Beta

ASRock FM2A75 Pro4-M BIOS L1.62 Beta to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Asrock.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 473
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Asrock
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: FM2A7520Pro4-ML1.62ROM.zi...
ASRock FM2A75 Pro4-M BIOS L1.62 Beta to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Asrock.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz ASRock FM2A75 Pro4-M BIOS L1.62 Beta, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Asus Maximus V Formula Mem TweakIt Utility 1.01.7 lub Toshiba Satellite L750D AMD Display Tool 1.0.0 for Windows 7 x64. ASRock FM2A75 Pro4-M BIOS L1.62 Beta to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.