Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asrock FM2A55M-DGS 3TB+ Unlocker Utility 1.0.2 for Windows 8

Asrock FM2A55M-DGS 3TB+ Unlocker Utility 1.0.2 for Windows 8 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy ASRock.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 325
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ASRock
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 3TBUnlockerv1.0.2.zip
Asrock FM2A55M-DGS 3TB+ Unlocker Utility 1.0.2 for Windows 8 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki ASRock.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Asrock FM2A55M-DGS 3TB+ Unlocker Utility 1.0.2 for Windows 8, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Sony DAV-X1 Home Theatre System Firmware 05/08/2009 lub Canon imagePRESS C1 UFRII Printer Driver 2.40 for Mac OS. Asrock FM2A55M-DGS 3TB+ Unlocker Utility 1.0.2 for Windows 8 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.