Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asrock Fatal1ty Z77 Performance BIOS 1.50

Asrock Fatal1ty Z77 Performance BIOS 1.50 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Asrock.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 169
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Asrock
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Fatal1ty20Z7720Performanc...
Asrock Fatal1ty Z77 Performance BIOS 1.50 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Asrock.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Asrock Fatal1ty Z77 Performance BIOS 1.50, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Asrock H77M-ITX Intel Rapid Start Utility 1.0.5 lub Lenovo ThinkCentre M55p Think/Travel USB Keyboard with UltraNav . Aplikacja Asrock Fatal1ty Z77 Performance BIOS 1.50 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.