Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asrock Fatal1ty 990FX Professional AMD All-in-one Driver 12.8 fo

Asrock Fatal1ty 990FX Professional AMD All-in-one Driver 12.8 fo jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 341
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Allin1_Win8-64_Win8_Win7-...
Asrock Fatal1ty 990FX Professional AMD All-in-one Driver 12.8 fo to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony KDL-26EX553 BRAVIA HDTV Firmware 1.402EUA i Toshiba Satellite L830 Bluetooth Monitor 4.08 for Windows 7 x64. Programiści AMD zadbali, by Asrock Fatal1ty 990FX Professional AMD All-in-one Driver 12.8 fo były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.