Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASRock Core 100HT-BD VIA HD Audio Driver 8100f for XP

ASRock Core 100HT-BD VIA HD Audio Driver 8100f for XP to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki VIA.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 383
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: VIA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: VIA_Win7-64_Win7_Vista64_...
ASRock Core 100HT-BD VIA HD Audio Driver 8100f for XP jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy VIA.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz ASRock Core 100HT-BD VIA HD Audio Driver 8100f for XP, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Asrock FM2A75 Pro4-M Realtek HD Audio Driver R270 czy Sapphire PURE Platinum A75M BIOS 0AD0M010 x86. ASRock Core 100HT-BD VIA HD Audio Driver 8100f for XP to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.