Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asrock B75M Intel Smart Connect Utility 1.0.6

Asrock B75M Intel Smart Connect Utility 1.0.6 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 619
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SmartConnectv1.0.6.zip
Asrock B75M Intel Smart Connect Utility 1.0.6 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Asrock B75M Intel Smart Connect Utility 1.0.6, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Asrock B75M Realtek LAN Driver 6250 for Vista czy Asus P9X79 DELUXE Realtek LAN Driver 5.790 / 6.250 / 7.49 for XP. Asrock B75M Intel Smart Connect Utility 1.0.6 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.