Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asrock A75M-ITX BIOS 1.60

Asrock A75M-ITX BIOS 1.60 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Asrock.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 436
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Asrock
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: A75M-ITX1.60ROM.zip
Asrock A75M-ITX BIOS 1.60 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Asrock.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Asrock A75M-ITX BIOS 1.60, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Samsung NP305V5AI Series 3 Notebook Atheros WLAN Driver 9.2.0.47 czy Brother HL-2270DW BRAdmin Professional Software 3.43.0005. Programiści Asrock zadbali, by Asrock A75M-ITX BIOS 1.60 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.