Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asrock A75 Pro4/MVP Extreme Tuning Utility 0.1.189

Asrock A75 Pro4/MVP Extreme Tuning Utility 0.1.189 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki ASRock.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 351
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ASRock
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: AXTUv0.1.189_1.zip
Asrock A75 Pro4/MVP Extreme Tuning Utility 0.1.189 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma ASRock.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić MSI B75A-G43 Control Center Utility 2.2.082 i Asrock Z77E-ITX THX TruStudio Utility 1.00.01. Asrock A75 Pro4/MVP Extreme Tuning Utility 0.1.189 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.