Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asrock A55M-VS THX TruStudio Utility 1.00.01

Asrock A55M-VS THX TruStudio Utility 1.00.01 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma THX.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 372
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: THX
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: TruStudio_Win7-64_Win7_Vi...
Asrock A55M-VS THX TruStudio Utility 1.00.01 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma THX.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Asrock A55M-VS THX TruStudio Utility 1.00.01, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Gigabyte GA-H77-D3H (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall czy Lenovo ThinkCentre A57 Seagate ST3500820AS HDD (Bootable Diskett. Asrock A55M-VS THX TruStudio Utility 1.00.01 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.