Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASRock 990FX Extreme4 BIOS L1.80E Beta

ASRock 990FX Extreme4 BIOS L1.80E Beta są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Asrock.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 230
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Asrock
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 990FX20Extreme4L1.80EROM....
ASRock 990FX Extreme4 BIOS L1.80E Beta to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Asrock.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić SuperMicro X9DAE Intel PCH (SATA) Driver 3.5.0.1092 i Lenovo ThinkPad Edge 13 WLAN PCI Express Driver 1.00.0029.5. Programiści Asrock zadbali, by ASRock 990FX Extreme4 BIOS L1.80E Beta były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.