Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asrock 970DE3/U3S3 ASMedia SATA3 Utility 1.3.1 for Vista, Window

Asrock 970DE3/U3S3 ASMedia SATA3 Utility 1.3.1 for Vista, Window to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma ASMedia.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 539
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ASMedia
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Floppy_ASMedia_Win7-64_Wi...
Asrock 970DE3/U3S3 ASMedia SATA3 Utility 1.3.1 for Vista, Window jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki ASMedia.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

W naszej bazie, oprócz Asrock 970DE3/U3S3 ASMedia SATA3 Utility 1.3.1 for Vista, Window, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Gigabyte GA-Z77X-D3H (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall czy ColorPlus PDF Printer Driver. Programiści ASMedia zadbali, by Asrock 970DE3/U3S3 ASMedia SATA3 Utility 1.3.1 for Vista, Window były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.