Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asphalt 7: Heat 1.0.1

Asphalt 7: Heat to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Zręcznościowe Asphalt 7: Heat może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Gameloft

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 852
Cena/licencja: 3,16 zł
Producent/dystrybutor: Gameloft
Rozmiar: 1
Nazwa pliku: details?id=com.gameloft.a...
Asphalt 7: Heat to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Zręcznościowe. Użytkownicy mogą korzystać z Asphalt 7: Heat dzięki zaangażowaniu pracowników Gameloft.

Aplikacja wymaga by posiadane przez nas urządzenie było wyposażone w Androida w wersji 1.0.1. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Developerzy stworzyli dla użytkowników Androida tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Where's My Water? oraz Where's My Perry?.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.