Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Ashampoo Photo Commander 15.0

Ashampoo Photo Commander to aplikacja do kompleksowej obsługi zdjęć i grafik. Możemy miedzy innymi dodawać efekty, tworzyć pokazy slajdów czy też tworzyć playlisty.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 101
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Ashampoo GmbH & Co. KG
Rozmiar: 330.44 MB
Nazwa pliku: ashampoo_photo_commander_...
Ashampoo Photo Commander to programdo szybkiego przeglądania, organizowania i zarządzania kolekcją zdjęć cyfrowych. Dzięki tej aplikacji wszystkie czynności związane z kopiowaniem fotografii, nagrywaniem na płyty, publikowaniem w Internecie czy przeglądanie ich w formie pokazu slajdów. Aplikacjaposiada intuicyjny interfejs, w którym można oglądać miniaturę obrazka, jego właściwości (nazwa, format, rozdzielczość, rozmiar, głębia koloru, proporcje czy informacje na temat aparatu, którym wykonano zdjęcie).

W najnowszych wersjach Ashampoo Photo Commander uatrakcyjniono wygląd interfejsu. Poprawiono stabilność i szybkość działania a także dodano nowe efekty zdjęciowe, nowy moduł w kalendarzu, możliwość wpisywania opisów do zdjęć i tworzenia playlist połączonych razem muzyki, zdjęć i wideo. Dodatkowym atutem jest możliwość importowania plików multimedialnych z kamery lub aparatu i wiele innych ciekawych funkcji. W najnowszej wersji dodano kilka nowych funkcji oraz usprawniono już istniejące. Zlikwidowano również zauważone bugi.

UWAGI

Program wymaga bezpłatnej rejestracji, która wydłuża okres testów do 30 dni.

Stabilne wersje Ashampoo Photo Commander

Windows:
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.