Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Ashampoo Office 2016 v741

Ashampoo Office 2016 to pakiet biurowy, składający się z edytora tekstu, arkusza kalkulacyjnego oraz programu do tworzenia prezentacji.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 548
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Ashampoo GmbH & Co. KG
Rozmiar: 134.62 MB
Nazwa pliku: ashampoo_office_2016_2016...
Ashampoo Office 2016 to pakiet biurowy, będący alternatywą dla MS Office. Składa się na niego:

- edytor tekstu TextMaker 2016 - pozwala na tworzenie różnego rodzaju materiałów, od codziennej korespondencji do pracy naukowej, od pocztówek do spersonalizowanych newsletterów. Umożliwia również tworzenie powiązanych dokumentów samodzielnie lub w zespole z innymi oszczędzając czas. Kompletne dokumenty mogą być wydrukowane lub udostępnione w formie PDF lub eBooka.

- arkusz kalkulacyjny PlanMaker 2016 - posiada ponad 350 wbudowanych funkcji, obsługuje ogromne arkusze kalkulacyjne ze wsparciem do 1 miliona wierszy i profesjonalnymi funkcjami jak widok pivot na tabletach, pozwala analizować i wizualizować dane w formie wizualnych wykresów.

- program do prezentacji Presentations 2016 - pozwala tworzyć prezentacje w kilka chwil. Różne projekty szablonów pozwalają odciążyć użytkownika z większości pracy. Z opcji znajdują się tu dodawanie grafiki, wykresów, dźwięków, plików wideo, animacji oraz przejść

Ashampoo Office 2016 posiada pełną kompatybilność z plikami używanymi w MS Office 2016, dzięki czemu można otwierać na nim dokumenty robione na tamtym pakiecie. O możliwościach tego zestawu można przekonać się dzięki wersji testowej. Niestety, jak na razie nie ma polskiej wersji jezykowej.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.