Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Ashampoo Music Studio 4 v.4.1.2

Ashampoo Music Studio 4 to wszechstronna aplikacja dla plików audio. Pozwala na ich tworzenie, edycję, a także posiada dodatki jak np. tworzenie okładek.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 732
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Ashampoo GmbH & Co. KG
Rozmiar: 42.44 MB
Nazwa pliku: ashampoo_music_studio_4_1...

[inne wersje programu Ashampoo Music Studio 4]
Ashampoo Music Studio może posłużyć każdemu do kilku odmiennych czynności związanych z dźwiękiem. Po pierwsze – za jego pomocą da się wygodnie skatalogować posiadaną kolekcję plików muzycznych. Po drugie – umożliwia zrzucanie utworów z płyt Audio CD oraz nagrywanie dźwięku z mikrofonu i zapisywanie go w postaci pliku audio. Po trzecie – można tworzyć playlisty ze znormalizowaną głośnością. Na tym jednak nie koniec, ponieważ użytkownik znajdzie tu także kreatora okładek, możliwość łączenia ze sobą ścieżek audio, a także opcję wyciągania muzyki z klipów filmowych.

Aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcji aplikacji, należy w trakcie instalacji dokonać darmowej rejestracji na stronie producenta – jest to możliwe po wybraniu opcji „Pobierz darmowy klucz aktywacyjny”. Użytkownik otrzyma wówczas klucz licencyjny, który należy wpisać lub wkleić w okienku pojawiającym się w programie. Następnie należy nacisnąć opcję „Aktywuj teraz”.

Stabilne wersje Ashampoo Music Studio 4

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.