Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ARTLINK 4.2.1

ARTLINK to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. ARTLINK zostało stworzone przez firmę Magazinecloner.com NZ LP.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 671
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Magazinecloner.com NZ LP
Rozmiar: 10 KB
Nazwa pliku:
ARTLINK to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. ARTLINK to aplikacja wprowadzona na rynek przez Magazinecloner.com NZ LP

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 4.2.1 Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Architectural Design (AD) for iPad oraz The Telegraph for iPad.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.