Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Artlantis Studio 6.0.2.1

Artlantis Studio to aplikacja pozwalająca na tworzenie wizualizacji 2D i 3D.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 806
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Abvent
Rozmiar: 1
Nazwa pliku:
Artlantis Studio to potężny, rozbudowany program do tworzenia wizualizacji dowolnego typu - mogą być to zarówno budynki, jak i pomieszczenia. Znajdziemy tu liczne możliwości dla twórcy - od ustawienia punktu widzenia obserwatora po możliwość dodawania mebli, roślin i innych elementów. Wizualizacje mogą być zarówno 2D, jak i 3D. Nie potrzeba żadnych dodatkowych elementów - aplikacja zawiera w sobie zarówno bogaty zestaw tekstur, jak też i ozdobników oraz dodatków - jednak można pobrać kolejne ze strony programu.

Artlantis Studio pozwala na śledzenie efektów działania użytkownika w czasie rzeczywistym. O wszystkich możliwościach można przekonać się dzięki 30-dniowej wersji testowej, które posiada pełną funkcjonalność. Jeśli w trakcie tego okresu użytkownik nie wykupi swojej licencji użytkownika, 30 dni od czau pierwszego uruchomienia program przestanie działać.

UWAGA

Aby pobrać instalator, należy wypełnić formularz na stronie producenta. Kliknięcie POBIERZ na tej witrynie przeniesie tam użytkownika.

Stabilne wersje Artlantis Studio

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.