Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Architecture 256 Magazine 4.2.7

Architecture 256 Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Architecture 256 Magazine zostało stworzone przez firmę Magazinecloner.com US LLC.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 531
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Magazinecloner.com US LLC
Rozmiar: 10 KB
Nazwa pliku:
Architecture 256 Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Architecture 256 Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Magazinecloner.com US LLC.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 4.2.7. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Auto Motor & Sport oraz Wallpaper* Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.