Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Architectural Digest 1.1

Architectural Digest to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Architectural Digest może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Condé Nast Digital

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 763
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Condé Nast Digital
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
Architectural Digest to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Architectural Digest zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Condé Nast Digital.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 1.1. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić White Dwarf oraz KUCHNIA Magazyn dla smakoszy.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.