Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Architectural Design (AD) for iPad 7.6.1

Architectural Design (AD) for iPad to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Edukacja. Architectural Design (AD) for iPad może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników John Wiley & Sons

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 463
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: John Wiley & Sons
Rozmiar: 9 KB
Nazwa pliku:
Architectural Design (AD) for iPad to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Edukacja. Za stworzenie Architectural Design (AD) for iPad odpowiedzialna jest firma John Wiley & Sons.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 7.6.1.. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Gazeta Bankowa oraz Guitarist: The Guitar Magazine (Deluxe Edition).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.